Strona głównaNazywam się Daniel Lewiński, mam 33 lata.

Cierpię na rzadkie, do tej pory niezdiagnozowane schorzenie polegające na zaniku kostnym, w wyniku którego doznałem już między innymi patologicznego złamania kości udowej.

W czerwcu 2007 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy kości. Jak się później okazało – już po zastosowanym leczeniu na raka – diagnoza ta była błędna, bo wynik biopsji, który wskazał raka oparty był nie na moim materiale, lecz pochodzącym od innego pacjenta.

Przeszedłem leczenie chemioterapią, jak również kilka operacji w tym wycięcie 25 cm kości udowej z otaczającymi ją mięśniami i zastąpieniem jej endoprotezą. Podczas leczenia zostałem dodatkowo okaleczony. Uszkodzono mi kolano czego efektem jest sztywna noga. Obecnie mam zmiany w drugiej nodze jak i całym szkielecie (rozmiękczanie kości). Poruszałem się do niedawna o kulach, obecnie mój towarzysz – ból – zmusił mnie do coraz częstrzego korzystania z wózka inwalidzkiego.

    

Moja choroba, która została błędnie zdiagnozowana, cały czas postępuje. Dlatego też wymagam dalszej diagnozy przyczyny mojego złego stanu zdrowia, oraz specjalistycznego leczenia jak i stałej indywidualnej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna i poza moim zasięgiem finansowym.

Na początku marca tego roku rozpocząłem leczenie w zagranicznej klinice.
Przy pomocy Ludzi Dobrej Woli udało się pozyskać środki na pierwszy diagnostyczny etap „leczenia” przeprowadzonego w Uniwersyteckim Szpitalu (Univesrsitätsklinikum) w Münster w Niemczech.

Kolejnym etapem, według niemieckiego profesora, jest wykonanie bardzo inwazyjnej operacji całej nogi. Na samą myśl przechodzą mnie ciarki.

Dowiedziałem się, że operacja jest priorytetem, ponieważ mój obecny stan lewej nogi naraża mnie na kolejne uszkodzenia kości przez to powstają zmiany przeciążeniowe i zwyrodnieniowe w całym szkielecie.

Obecna wycena przerosła moje wyobrażenia o kosztach związanych z tą operacją.

Otrzymany kosztorys leczenia etapowego to 52.500,00 Euro!!!

Dlatego zwracam się do wszystkich Ludzi Dobrej Woli o każdą pomoc finansową, w celu ratowania mojego zdrowia i życia.Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem LEWIŃSKI, 230 wspieracie Państwo mój plan powrotu do zdrowia.

Ponadto od 26 stycznia 2012 roku działa sms-owe wsparcie mojego leczenia. (SMS na numer 7255 o treści serce.daniel).

Natomiast, od dnia 29 stycznia 2012 roku na moim blogu umieszczona jest internetowa możliwość wspierania mojego leczenia za pomocą przelewów PayPal.
[ System ten pozwala na dokonanie przelewów za pomocą karty kredytowej (VISA, Mastercard, itp.) lub też za pośrednictwem specjalnego konta skonfigurowanego wcześniej. Korzystanie z systemu jest całkowicie darmowe dla ofiarodawcy, a wpłatę można dokonać z każdego miejsca na kuli ziemskiej - pod warunkiem dostępu do internetu i posiadania karty umożliwiającej płatności przez internet. ]


Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuję.

 http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci_2/156/lewinski_daniel.html